14.09.2011 | 14:04

Nicki Minai en Anna Wintour: Vriendinnen?

Hoort bij: Glammer — @ 2:04 pm

Hi, nice to meet you ...

Afgelopen zondag vond de kick off plaats van de New York Fashion Week. Een groot walhalla voor alle New Yorkse fashionista’s, maar zeker ook voor alle celebs die alle mogelijke moeite doen om hoe dan ook  front row te  zitten.

Natuurlijk zat The Devil Wears Prada Anna Wintour weer standaard op de eerste rij tijdens de show van Caroline Herrera in Lincoln Center. Geconcentreerd zoals altijd, was ze bij vrijwel elke show weer aanwezig.

De meest opvallende bezoekster, was toch wel rapster Nicki Minaj. En wat nog verrassender was, was dat Nicki gedwongen werd om naast miss Wintour plaats te nemen.

Hoewel de twee aan het begin van de show zwijgzaam tegen elkaar waren, waren ze aan het einde van de show druk met elkaar in gesprek. Er werd zelfs gelachen!

Zou Nicki Minaj binnenkort te zien zijn op de cover van Vogue? Het zou zeker een hilarische cover opleveren!

Marcella de Ruiter

Reageren? »

Reageren?

RSS-feed voor reacties op dit bericht. TrackBack URL

Geef een reactie